Cie-Kawa wchodzi w partnerstwo z Serwisem Kawowym

Cie-Kawa wchodzi w partnerstwo z Serwisem KawowymJak wszyscy, pragniemy się rozwijać, nawiązywać owocną współpracę z ludźmi, którzy tak jak my uwielbiają kawę ale przede wszystkim wychodzić naprzeciw Twoim, drogi Czytelniku i Kawoszu, oczekiwaniom i potrzebom.

Serwis internetowy Cie-Kawa powstał dwa lata temu przy udziale pasjonatów, którzy uwielbiają kawę. Bardzo często wymienialiśmy między sobą ciekawe informacje i nowinki z zakresu tematyki kawy, jej historii, różnych urządzeń do zaparzania, jak i samego napoju. Jesteśmy najzwyklejszymi konsumentami kawy, takimi jak nasi odbiorcy – mamy jednak na jej punkcie nieco większego niż inni fioła. Styczność z kawą mamy i zawsze mieliśmy praktycznie na każdym kroku - w pracy, u znajomych, w drodze, na spotkaniach biznesowych. W końcu postanowiliśmy naszą wiedzę gromadzić w jednym miejscu. Przez dwa lata nasz serwis internetowy był prowadzony wspólnymi siłami całkowicie niekomercyjnie. Dzięki dobroci znajomych z kręgów technicznych otrzymaliśmy dostęp do nowoczesnej technologii oraz wiedzę jak działać - dzięki niej możemy budować dla Was ten serwis. Serdeczne podziękowania dla ekipy INQUISE !:) Macie u nas wyborną kawkę!

Od pewnego czasu zaczęliśmy zauważać pojawiające się na naszym serwisie zapytania od firm i osób prywatnych o zakup różnego rodzaju sprzętu, którego do tej pory na serwisie Cie-Kawa nie oferowaliśmy. Był to dla nas wyraźny sygnał, że trzeba odpowiedzieć na potrzeby naszych Czytelników. Podjęliśmy poszukiwania partnera, który myślałby identycznymi kategoriami jak nasze - dawać wiedzę i dzielić się wiedzą od ludzi dla ludzi.

Wyboru partnera do współpracy dokonaliśmy na podstawie rozmów z prezesami firm oraz oczywiście na podstawie kawy, którą nas na spotkaniach częstowali :) W końcu „trafił swój na swego” i w rezultacie weszliśmy we współpracę z fantastycznymi ludźmi, którzy czują co w trawie piszczy i całkowicie, od początku do końca, rozumieją okoliczności i potrzeby klientów. Jest to firma Serwis Kawowy.

Od teraz pragniemy podzielić się z Tobą ofertą wybranych ekspresów do kawy. Nie, nie będzie to zwykły katalog jak w sklepie internetowym. Razem z Serwisem Kawowym jeździmy na realizacje do ich klientów i podglądamy od kuchni jak wygląda cały proces instalacji urządzenia. Relacje z realizacji czyli montażu tych ekspresów, szkolenia, degustacje i wszelkie niezbędne informacje na temat ekspresów będą dostępne na łamach naszego serwisu.

Już wkrótce pierwsze relacje z realizacji.

Autorka artykułu:
Ewa Kuzak - Nadworna Rozłupywaczka Ziaren

Autorka artykułu: Ewa Kuzak - Generalny kawoszMasz uwagi co do tego artykułu, chciałbyś o coś zapytać lub podzielić się czymś ciekawym? Dodaj komentarz lub napisz do mnie na adres: ewa@cie-kawa.pl  Chętnie odpowiem na każde pytanie.

I niech kawa będzie z Tobą! 😄☕️


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy