Instalacja ekspresu do kawy firmy Gaggia w przeddzień otwarcia lodziarni przy ul. Popularniej w Warszawie

To kolejna realizacja, której mogliśmy się przyglądać i którą specjalnie dla Ciebie opisujemy i pokazujemy na zdjęciach. Ekspres zamontowany w lodziarni to Gaggia GD Compact 200, do którego właścicielki zamówiły młynek Gaggia M5D. Przeczytaj jak przebiegała realizacja zamówienia i obejrzyj w fotogalerii ten wyjątkowo dekoracyjny ekspres do kawy.

KONTAKT DO EKSPERTA SERWISU KAWOWEGO

Michał Rudnicki

E-Mail: mrudnicki@serwiskawowy.pl
Telefon: 502-793-150
Pon. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

Jak przebiegała realizacja?

Realizacja miała miejsce dzień przed oficjalnym otwarciem lodziarni „Śmietankowa cafe” przy ul. Popularnej 26. To nowy lokal w nowo wybudowanym budynku, umieszczony na parterze. Na miejsce przyjechaliśmy około godziny 15:00. W montażu ekspresu Gaggia GD Compact 200 i młynka Gaggia M5D brał udział ekspert naszego partnera Serwisu Kawowego – Michał Rudnicki i jedna osoba z naszego serwisu Cie-Kawa.pl - Tomasz Dobrowolski. Na miejscu zastaliśmy lokal, który był w trakcie wykańczania ostatnich poprawek. W trakcie instalacji ekspresu do kawy miały miejsce instalacje innych urządzeń, np. kasy fiskalnej.

Montaż rozpoczął się od przeniesienia i ustawienia ekspresu kawowego oraz młynka w najbardziej dogodne miejsce lokalu. To bardzo ważne, ponieważ będzie trzeba doprowadzić łącza wody i prądu. Instalacja przebiegała bardzo sprawnie, jednakże zabrakło jednego elementu do poprowadzenia przyłącza wody. Dzięki temu, że byliśmy blisko Castoramy można było bez problemu dokupić brakujące elementy. Całość realizacji trwała ok 3 godzin. W trakcie całego naszego pobytu w lodziarni z zaplecza dochodziły niesamowite śmietankowe zapachy :). Tomasz przyznał się, że stał się oficjalnie pierwszym klientem lodziarni i jako pierwszy „nabił się na kasę”. W pewnym momencie nie wytrzymał :) i kupił również, robione ręcznie na miejscu, babeczki bez dodatku cukru, słodzone bananem i daktylami, mniam. Potem tłumaczył się, że cały dzień nic nie jadł, więc coś musiał zjeść ;) Jak się miło okazało w trakcie przeprowadzanego szkolenia właściciele lodziarni ugościli wszystkich własnymi eksperymentalnymi lodami, które kręcili na zapleczu – smak karmelowy, mniam!. Michał i Tomasz wciągali je zapijając się testowaną kawą z ekspresu Gaggia, końcówka zlecenia była naprawdę smaczna, aż ciężko było się rozstawać. Ta realizacja przebiegła wyjątkowo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Z ciekawych informacji na pewno jest fakt, że jak tylko usłyszano, że ekspres jest już gotowy a jedna ze współwłaścicielek umie już przygotować kawę nagle w lodziarni (mimo że było to ok godziny 19) zrobiło się dużo ludzi - znajomi znajomych przyszli na lody i po pyszną kawkę :).

Tak się miło składa, że jesteśmy umówieni na wizytę w lodziarni za jakiś czas. Z pewnością tam pojedziemy, zrobimy wywiad, zapytamy właścicielki jak sprawuje się ich nowy ekspres do kawy i oczywiście wszamiemy lodzika i wypijemy kawkę.

Kilka informacji technicznych

Ekspres Gaggia GD Compact 200 to profesjonalne urządzenie niewielkich rozmiarów, które zmieści się do najmniejszej nawet kawiarni czy innego lokalu gastronomicznego, zapewniając przy tym najwyższą jakość serwowanych napojów. Wydajność tego ekspresu sięga 100 kaw dziennie. Ekspres przygotowuje espresso, spienia mleko i wydaje wrzątek. Można w nim przygotować wszystkie możliwe kawowe wariacje – wszystko zależy od kawiarni, baristy czy ułożonego menu, jak i oczekiwań klientów.

Oprócz ekspresu klient zakupił młynek oraz dokupił niezbędny tamper, podstawkę pod tamper, szufladę na fusy, pędzelek do czyszczenia kolby oraz środek do czyszczenia urządzenia. Gwarancja na całość wynosi 12 miesięcy.

W prezencie, na dobry start, Serwis Kawowy dostarczył lodziarni opakowanie ziarnistej kawy Mokador Bio a wkrótce udzieli też dodatkowo szkolenia baristycznego osobom, które będą w lodziarni obsługiwać ekspres.

Kliknij tutaj aby pobrać kartę z danymi technicznymi ekspresu Gaggia Compac GD 200

Jeśli jesteś zainteresowany usługą doradztwa, zakupu i montażu profesjonalnego ekspresu do kawy lub chciałbyś nas o coś zapytać wyślij wiadomość za pomocą poniższego formularza. Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Imię i nazwisko*

Telefon*

E-Mail*

Pytanie*

Załącz plik

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy