Już wkrótce na serwisie Cie-Kawa.pl pojawi się pierwsza relacja z usługi zakupu i montażu profesjonalnego ekspresu do kawy firmy Necta model Korinto Prime ES2RM

Już wkrótce na serwisie Cie-Kawa.pl pojawi się pierwsza relacja z usługi zakupu i montażu profesjonalnego ekspresu do kawy firmy Necta model Korinto Prime ES2RMUsługę wiązaną polegającą na doradztwie, sprzedaży, dowozie, montażu i szkoleniu pracowników świadczy firma Serwis Kawowy, z którą weszliśmy właśnie we współpracę. Za naszym pośrednictwem możesz zamówić tę usługę, zyskując nie tylko profesjonalny ekspres czy przeszkolenie Twoich pracowników ale także, w prezencie, pyszną kawę na start oraz reklamę swojego lokalu na łamach naszego serwisu internetowego. Abyś mógł w pełni zrozumieć jak wygląda usługa sprzedaży i montażu realizowana przez naszego partnera Serwis Kawowy wybieramy się razem z nim na realizację. Następnie, zdamy Ci relację z tego jaki ekspres został zakupiony, kim był Klient, jak wyglądał jego dowóz i montaż oraz jak wyglądało szkolenie pracowników Klienta.

Nasza pierwsza relacja z realizacji usługi dotyczy ekspresu firmy Necta model Korinto Prime ES2RM. Jest to bardzo wydajny (ok. 100 napojów dziennie) sprzęt dedykowany do małej gastronomii lub biura. Można w nim zaparzyć kawę w wielu wariantach (m.in. espresso, latte, cappuccino), jak również przygotować gorącą czekoladę dla dzieci.

Ekspres Necta Korinto zostanie zainstalowany w kawiarni-poczekalni specjalistycznej kliniki medycznej – Nukleomed na warszawskim Wawrze. Kawiarenka przyjmująca codziennie wielu czekających na badanie pacjentów cieszy się dużym zainteresowanie, w związku z czym Klient pragnie zamienić stary, mało wydajny sprzęt do serwowania kawy na profesjonalny, spełniający wszelkie wymagania pacjentów kliniki.

Zachęcamy Cię do śledzenia naszych relacji. Mamy nadzieję, że wśród oferowanych przez Serwis Kawowy ekspresów do kawy znajdziesz sprzęt odpowiedni dla Twojego biznesu. Jeśli nie, zachęcamy Cię do nawiązania kontaktu z ekspertem, który doradzi Ci wybór. Pamiętaj jednak, że oprócz doradztwa i zakupu ekspresu w skład usługi wchodzi profesjonalny montaż i przeszkolenie Ciebie lub Twoich pracowników pod względem obsługi ekspresu, jego codziennej eksploatacji jak i prawidłowego przygotowywania napojów.

Autorka artykułu:
Ewa Kuzak - Nadworna Rozłupywaczka Ziaren

Autorka artykułu: Ewa Kuzak - Generalny kawoszMasz uwagi co do tego artykułu, chciałbyś o coś zapytać lub podzielić się czymś ciekawym? Dodaj komentarz lub napisz do mnie na adres: ewa@cie-kawa.pl  Chętnie odpowiem na każde pytanie.

I niech kawa będzie z Tobą! 😄☕️


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy