Kawowy prezent na imieniny Anny 26 lipca

Kawowy prezent na imieniny Anny 26 lipca Ostatnio zastanawiałem się, jaki prezent związany z kawą mógłbym kupić najważniejszej Annie w moim życiu, czyli swojej mamie. I cóż takiego znalazłem…

Jak zwykle i – zapewne jak wielu z Was – chciałem, żeby prezent był dla solenizantki przyjemnym zaskoczeniem. Oczywiście szukałem czegoś z obszaru kawy. Nie chciałem jednak, żeby to była np. paczka ziaren o aromacie trufli (zapewne sztucznym), spieniacz do mleka z Ikei za kilka złotych czy szablony do robienia kawowych wzorków na powierzchni filiżanki. Młynek do kawy też odpadał, ponieważ w domu rodzinnym jest automatyczny ekspres. Miałem więc zagwozdkę, co w takim razie wybrać?

Ostatnio moja mama spędza sporo czasu ze swoim tabletem albo przed laptopem. Wymyśliłem więc, że warto byłoby znaleźć taki prezent, który będzie łączył się z piciem kawy i surfowaniem po Internecie. W końcu trafiłem na coś, co na początku wydawało mi się niezbyt poważne ale im dłużej zastanawiałem się nad zaletami takiego prezentu, tym bardziej wydawał mi się nie tylko ciekawy i nieco zabawny, ale też całkiem przydatny. No ale do konkretów – padło na podgrzewacz do kawy USB, który znalazłem w Internecie.

Wybór podgrzewaczy jest spory. Nie mając doświadczenia z tego typu gadżetami, postanowiłem przy wyborze sugerować się ceną i wyglądem. Wytypowałem więc produkt o nazwie „Gorące ciacho” lub „Ciasteczko” firmy Mustard, bo tak też wygląda, czyli jak dwa kawowe markizy przełożone białą masą, na które kładzie się kubek z kawą, herbatą lub mlekiem, opóźniając stygnięcie napoju. Po jakimś czasie użytkowania spytam mamę o opinię i dam Wam znać czy było warto.

Autor artykułu:
Bogumił Bronowicz - Szaman Palenia Kawy

Autor artykułu: Bogumił Bronowicz - Szaman Palenia Kawy

Masz uwagi co do tego artykułu, chciałbyś o coś zapytać lub podzielić się czymś ciekawym? Dodaj komentarz lub napisz do mnie na adres: bogumil@cie-kawa.pl Chętnie odpowiem na każde pytanie.

I niech kawa będzie z Tobą! 😎☕️


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy