Niebawem na naszym serwisie pojawi się kolejna relacja z usługi montażu profesjonalnego ekspresu do kawy firmy Gaggia model GD Compact 200

Niebawem na naszym serwisie pojawi się kolejna relacja z usługi montażu profesjonalnego ekspresu do kawy firmy Gaggia model GD Compact 200Tym razem, na przykładzie otwieranej właśnie, małej i klimatycznej lodziarni w Warszawie zaprezentujemy usługę Serwisu Kawowego – naszego partnera – polegającą na dopasowaniu odpowiedniego urządzenia do miejsca, jego dowozie, montażu i przeszkoleniu właścicieli lodziarni pod kątem obsługi technicznej urządzenia jak i baristycznym.

Nowo powstająca lodziarnia o wdzięcznie brzmiącej nazwie „Śmietankowa Cafe” na ul. Popularnej 26 w Warszawie to miejsce, w którym ekspert z Serwisu Kawowego zainstaluje kultowy ekspres do kawy. Urządzenie ma być wyeksponowane na ladzie, dlatego Klient wybrał naprawdę elegancki, dizajnerki sprzęt. Naszym zdaniem – wpasuje się w klimat tego miejsca wręcz idealnie. Do tego Klient zamówił równie elegancki młynek do kawy tej samej firmy oraz inne, niezbędne akcesoria. Zastanawiamy się czy klienci lodziarni będą przychodzić na lody czy raczej...na kawę?;)

Pragniemy podkreślić, że każdy, kto skorzysta z usług Serwisu Kawowego za pośrednictwem serwisu internetowego CIE-KAWA otrzyma od nas w prezencie wysokiej jakości kawę w ziarnach a także zaistnieje i zareklamuje swoje miejsce na łamach naszego serwisu internetowego.

Jeśli zatem jesteś właścicielem kawiarni, restauracji, biura czy innego lokalu, w którym jest lub będzie serwowana kawa ale poszukujesz odpowiedniego sprzętu skontaktuj się z ekspertami z Serwisu. Doradzą Ci oni wybór najodpowiedniejszego urządzenia a także, w ramach usługi, zaproponują niezbędne akcesoria, zainstalują ekspres w wyznaczonym przez Ciebie miejscu, ustawią parametry jego pracy oraz przeszkolą Ciebie lub Twoich pracowników z jego obsługi. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz sprawdzenia, na przykładzie lodziarni, jak wygląda ta usługa krok po kroku.

Autorka artykułu:
Ewa Kuzak - Nadworna Rozłupywaczka Ziaren

Autorka artykułu: Ewa Kuzak - Generalny kawoszMasz uwagi co do tego artykułu, chciałbyś o coś zapytać lub podzielić się czymś ciekawym? Dodaj komentarz lub napisz do mnie na adres: ewa@cie-kawa.pl  Chętnie odpowiem na każde pytanie.

I niech kawa będzie z Tobą! 😄☕️


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy