Oferta na zakup i montaż profesjonalnych ekspresów do kawy

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest do obecnych lub przyszłych właścicieli kawiarni, restauracji, hoteli, biurowych stołówek i innych lokali, w których jest lub będzie serwowana kawa; do osób, które pragną zakupić profesjonalny ekspres do kawy do swojej firmy lub domu albo wymienić stary sprzęt na nowy – w pełni dostosowany do wymagań pracowników (w biurach), klienteli (w kawiarniach, restauracjach, pubach, itp.) lub domowników.

Co wchodzi w skład oferty?

Doradzimy Ci jakie urządzenie najlepiej spełni Twoje oczekiwania pod względem wydajności (cztery czy sto kaw serwowanych dziennie?), rodzaju i ilości serwowanych napojów (espresso, cappuccino, latte, czekolada, mleko?), metody zaparzania kawy (ekspres automatyczny czy kolbowy?) czy nawet dizajnu (ekspres będzie wyeksponowany w małej stylowej kawiarence czy pracował „na zapleczu” restauracji?).

Za sprawną realizację Twojego zlecenia odpowiedzialny będzie jeden Kierownik, realizujący zlecenie od początku do końca, świadczący pomoc na każdym etapie realizacji.

Odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami urządzenie dowieziemy samochodem firmowym pod wskazany adres, w wyznaczonym przez Ciebie czasie (dostosujemy się do godzin otwarcia lokalu czy też Twojego wolnego czasu).

Następnie dokonamy instalacji urządzenia, w skład którego wchodzi:

 • zdjęcie z ekspresu fabrycznych zabezpieczeń (np. folii)
 • montaż elementów precyzyjnych, np. rurek doprowadzających wodę i mleko, młynka czy podajnika kawy
 • ustawienie ekspresu w najbardziej dogodnym lub wskazanym przez Ciebie miejscu
 • dostosowanie blatu pod ekspres, np. wywiercenie otworów na przewody
 • dostosowanie urządzenia do osób obsługujących ekspres uwzględniając inne czynności wykonywane w lokalu
 • podłączenie urządzenia do gniazda elektrycznego oraz sieci wodno-kanalizacyjnej
 • konfiguracja etykiet napojów na ekspresie automatycznym
 • zaprogramowanie parametrów pracy urządzenia (m.in. ustawienie temperatury grzania wody, grubości mielenia kawy, rodzajów napojów)
 • testowanie zaparzonych kaw po dokonanej instalacji
 • szkolenie w zakresie obsługi ekspresu (codzienne czyszczenie elementów urządzenia, uzupełnianie pojemników z wodą i kawą, dobór odpowiednich filiżanek, szklanek i kubków do danych napojów, programowanie ekspresu itp.)
 • szkolenie baristyczne w przypadku zakupu ekspresu kolbowego (przygotowanie prawidłowego espresso, będącego bazą innych kawowych napojów)
 • przekazanie wiedzy na temat kawy (mieszanek odpowiednich do danego ekspresu, tajników zaparzania, itp.)
 • doradztwo na każdym etapie montażu.

Udzielamy gwarancji na dokonaną usługę, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, stałą dostawę kawy (na podstawie odrębnej umowy) a także służymy szybką radą i pomocą w sytuacjach kryzysowych.

Dzierżawa

Każdy ekspres opisywany na naszym serwisie, wchodzący w skład naszej oferty, jesteśmy w stanie użyczyć na zasadzie dzierżawy, w skład której wchodzą:

 • urządzenie wraz z darmowym serwisem na ustalony okres czasu
 • darmowe przeglądy przy dostawach kawy
 • regularność dostaw i szeroki wybór kaw
 • zapewnienie ekspresu zastępczego przy braku możliwości naprawy na miejscu.

Po przedstawieniu przez nas kosztorysu sam zdecydujesz która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Jakie dodatkowe atrakcje czekają na Ciebie, jeśli zamówisz ekspres przez serwis CIE-KAWA.pl?

Jeśli zamówiłeś kompleksową usługę, w skład której wchodzi zakup lub dzierżawa ekspresu wraz z jego montażem, mamy dla Ciebie ofertę dodatkową - całkowicie gratis.

W podziękowaniu za skorzystanie z oferty poprzez serwis CIE-KAWA.pl otrzymasz od nas paczkę specjalnie wyselekcjonowanej przez nas, wysokiej jakości kawy single origin (czyli kawy jednorodnej, pochodzącej z plantacji, na której uprawia się jeden, konkretny rodzaj kawowca; z której – to nasza niespodzianka).

A dodatkowo:

Przyjedziemy do Ciebie podczas montażu urządzenia lub w późniejszym terminie i nagramy całe zdarzenie lub zrobimy z Tobą wywiad pod tytułem „Jak sprawuje się Twój nowy ekspres do kawy?”

Wykonamy profesjonalne zdjęcia Twojego lokalu, serwowanych kaw, ekspresu a jeśli sobie zażyczysz zrobimy nawet zdjęcia przy ekspresie lub z filiżanką kawy Tobie lub Twoim pracownikom.

Zebrany materiał opublikujemy w formie artykułu na naszym serwisie.

Tym samym otrzymasz od nas darmową reklamę swojej firmy lub biznesu, który posiadasz lub który właśnie chcesz rozkręcić.

Wraz z naszym partnerem - Serwisem Kawowym ZAPRASZAMY CIĘ do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty.