Witamy w dziale "Kawa kulinarnie"

Kawa to napój uniwersalny, z odrobiną rumu ogrzeje nas w zimowy wieczór a cold brew z kostkami lodu - orzeźwi w upalne, letnie popołudnie. Zapraszając gości możemy ich zaskoczyć właśnie kawą - przygotowaną lub podaną w nietypowy sposób.

W ninejszym dziale prezentujemy przeróżne wariacje na temat naszego ulubionego napoju, nie tylko w formie płynnej! Zdziwicie się, jak kreatywny i pomysłowy może być kawosz w swojej pasji.

Napoje z kawą

Przejdź do napojów tworzonych na bazie kawy!

Kawa z dynią, piwo z dodatkiem kawy a może włoskie espresso affogato? Na co masz dzisiaj ochotę? Kliknij w poniższy link a znajdziesz mnóstwo przepisów na ciekawe, smaczne a czasem wręcz zaskakujące napoje na bazie Twojej ulubionej kawy. Do tego ulubiony kubek, szklanka lub filiżanka i chwila relaksu gotowa :)

Przejdź do napojów tworzonych na bazie kawy!

Dania z kawą

Na jutrzejszy obiad wpadają znajomi kawosze? Zaskocz ich wołowym stekiem w kawie, sosem barbecue na kawie albo kawowa babką. Niech poniesie Cię kawowa wyobraźnia. Z naszymi przepisani na dania z kawą obiad z całą pewnością przerodzi się w prawdziwą ucztę zmysłów i temat do rozmowy w pracy :)

Przejdź do potraw z dodatkiem kawy!