Kawowych Świąt 2018!

Bombka na śnieguPachnącymi świętami kończy się stary rok. Czy był dobry? Czy spełniły się nasze marzenia i postanowienia? Czy spróbowaliśmy czegoś nowego? Czy do naszych domów zawitały nowe smaki i zapachy? Co z tego roku warto będzie wspominać, a co lepiej puścić w otchłań niepamięci? Podsumujmy ten rok, oczywiście z kubkiem kawy w dłoni!

Mam nadzieję, że dla ciekawskich kawoszy ten rok był udany. Dla mnie z pewnością. Polubiłam Brazylię, Indonezję i Gwatemalę. Oczywiście w odniesieniu do mojego kawowego świata, bo na prawdziwe podróże zabrakło czasu (a może wymarzyć sobie wycieczkę 2019 do jednego z tych krajów...?). Rozmyślam o dripie, bo w 2018 panował ekspres ciśnieniowy i french press - może lekka odmiana w nowym roku przyniesie nowe doznania? I zdecydowanie kilka kawiarni i palarni do odwiedzenia - wpisuję do kalendarza na zimowe miesiące, bo wtedy ich klimat nie ma sobie równych. 

Życzenia Świąteczne 2018

A Ty? Czego chciałbyś spróbowac w nadchodzącym roku?

Niosący się zapach ulubionego napoju niech spełni wszelkie Twoje marzenia. A Świąt - białych, rodzinnych, pysznych...

Życzy zespół cie-kawa.pl!

Autorka artykułu:
Ewa Kuzak - Nadworna Rozłupywaczka Ziaren

Autorka artykułu: Ewa Kuzak - Generalny kawoszMasz uwagi co do tego artykułu, chciałbyś o coś zapytać lub podzielić się czymś ciekawym? Dodaj komentarz lub napisz do mnie na adres: ewa@cie-kawa.pl  Chętnie odpowiem na każde pytanie.

I niech kawa będzie z Tobą! :)


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy