Autorzy serwisu Cie-Kawa.pl

Parafrazując znaną piosenkę Republiki "ten serwis tworzony jest z miłości". Robimy to, co kochamy: piszemy, omawiamy, pokazujemy, projektujemy, budujemy. Często ponosi nas fantazja, wspomnienia i chęć odkrywania tego, co jeszcze dla nas nieodkryte. A przy tym wypijamy hektolitry czarnego złota. Poznaj ekipę, dzięki której cie-kawa.pl zaistniała w wirtualnym świecie.

Mamy nadzieję, że nasza pasja tworzenia i wszystko to, czego się od nas dowiesz z ekranu monitora przeniknie do twojego realnego życia. Bo chodzi o to, aby każdego dnia brać z niego to, co najlepsze, począwszy od najlepszej kawy o poranku.

Ewa Kuzak

Bogumił Bronowicz

Rafał Smagała

Nadworna Rozłupywaczka Ziaren Szaman Palenia Kawy Tańczący z młynkami
Ewa. „Przemierza” świat wzdłuż i wszerz, poszukuje odpowiedzi na wszystkie nurtujące ją pytania. Z lupą przygląda się każdemu ziarnku kawy. Bogumił. Człowiek o czuprynie Briana Maya na emeryturze. Uwielbia poznawać ludzi i kultury, słuchać bluesa i starego rocka, pić kawę w dobrym towarzystwie. Rafał. Szara eminencja serwisu. To dzięki niemu strona nienagannie wygląda i działa. Elegancka i przejrzysta szata graficzna to jego sprawka.

 

Agnieszka Sarat - Redaktor Kamila Kotusiewicz - Redaktor

Agnieszka Sarat

Kamila Kotusiewicz

 
Mała Czarna Serwisu Skazana na kawę
Agnieszka. Picie kawy jest jednym z rytuałów, któremu hołduje każdego dnia. Jeżeli codziennie może spędzić chwilę sącząc kawę z mlekiem i czytając książkę, uważa dzień za udany. Kamila. Kawę zaczęłą pić na studiach po to, aby dodać sobie energii. Dziś picie małej czarnej jest dla niej po prostu przyzwyczajeniem, które pielęgnuje dla czystej przyjemności.