Darmowa kawa w McDonald’s

Darmowa kawa w McDonald’sUwaga! Uwaga! McDonald’s wychodzi naprzeciwko wszystkim spragnionym porannego zastrzyku kofeiny – oferując kawę zupełnie za darmo (czy tak do końca?:)). Cudowny i zupełnie nieprzypadkowy pomysł na początek jesieni.

Kto od 16 do 29 października w drodze do pracy czy też studia, napotka restaurację McDonald’s niech śmiało korzysta w dobrodziejstw jakie oferuje nam kawowa promocja. Bezpłatny, pachnący i pyszny napar w dni powszednie otrzymać możemy do godziny 10.30 w weekendy zaś do godziny 11.00. Promocja obejmuje kawy małe: białe, czarne i cappuccino. O zaletach kawy z tej sieci pisał już nasz szanowny kolega Bogumił w artykule: Jedzenie z Mc’Donald’s? Niekoniecznie, lecz kawa jest całkiem, całkiem...

Darmowa kawa w McDonald’s

Chociaż dziś nic nie ma „za free” to jeżeli nie ulegniecie psychologicznej, bardzo sprytnej zresztą regule wzajemności (dobrze opisanej w książce „Wywieranie wpływu na ludzi” Roberta Caldiniego) i nie kupicie czegoś do kawki – faktycznie napijecie się za darmoszkę. Nic tylko korzystać :)

Mocno kawowych poranków życzę :)

Autorka artykułu:
Agnieszka Sarat - Serwisowa Mała Czarna

Agnieszka SaratMasz uwagi co do tego artykułu, chciałbyś o coś zapytać lub podzielić się czymś ciekawym? Dodaj komentarz lub napisz do mnie na adres:
agnieszka@cie-kawa.pl
  Chętnie odpowiem na każde pytanie.

I niech kawa będzie z Tobą! 😄☕️


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy