Festiwal Czekolady i Kawy w Łodzi - EC1 Miasto Kultury

Festiwal Czekolady i Kawy w Łodzi odbędzie się 28-29 listopada 2020.Miłośników kawy i czekolady mieszkających w centralnej Polsce ucieszy fakt, że 28 i 29 listopada w Łodzi odbędzie się impreza, w której oba ziarna wystąpią w roli głównej! Festiwal Czekolady i Kawy zawita do EC1 Miasto Kultury, imponującego centrum nauki i techniki.

W listopadowy weekend 28-29 w łódzkim EC1 odbędzie się Festiwal Czekolady i Kawy, który już od jakiegoś czasu wędruje po większych miastach w Polsce. W ramach łódzkiej edycji Festiwalu czeka na odwiedzających masa atrakcji. Jak piszą organizatorzy, “Wszyscy kochamy słodkie chwile z czekoladą, pączkami, lodami i innymi małymi grzechami ... Dlatego zebraliśmy wszystkie smaki rozkoszy w jednym miejscu. Dziesiątki stoisk ze słodkościami, wypiekami, akcesoriami i jedzeniem z całej Polski odwiedzą Łódź już w listopadzie. Ponadto piękna Słodka Wystawa - czekoladowe figury, makiety i inne ozdoby.”

 

Festiwal Czekolady i Kawy to także świetna okazja, aby zobaczyć EC1. Instytucja ta, będąca wspólną inicjatywą Ministerstwa Kultury i Miasta Łodzi łączy w sobie muzeum, centrum nauki i techniki oraz planetarium. Zachwyca także swoją architekturą - jest to odnowiony zespół budynków dawnej Elektrociepłowni Łódzkiej.

 

Szczegóły na temat Festiwalu będą publikowane na bieżąco na portalu Facebook, gdzie można znaleźć także informacje o zapisach do wystawców.

 

Festiwal Czekolady i Kawy

28-29 listopada 2020

godz. 10:00-18:00

EC 1 Łódź - Miasto Kultury

Targowa 1/3, 90-001 Łódź

 

Bilety: 10/15 PLN, do kupienia na miejscu (w oddzielnej kasie)

Dzieci poniżej 10 roku życia - wstęp bezpłatny.

 

Autor: Emilia Pawłusz

 


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy