Koszulki z kawowymi nadrukami

Buszując ostatnio po sklepowych półkach w jednym z popularnych sklepów odzieżowych natknęłam się na wyjątkowo kawowe T-shirty. Zobaczcie sami!

Lubię koszulki z ciekawymi nadrukami, szczególnie takimi, które przykuwają uwagę geometrycznymi, kolorowymi wzorami lub przekazem, który ze sobą niosą (dosłownie i w przenośni) lub takimi, które są po proste śmieszne.

Moja ulubiona koszulka z rysunkiem Małej Mi (tej "złej" z Muminków) i podpisem "Nie lubię jak ktoś coś, a potem nic" jest już wyprana i rozciągnięta. Dlatego też, będąc ostatnio w odzieżowej sieciówce zaczynającej się na literę R nie omieszkałam zakupić dwóch nowych do mojej niekończącej się kolekcji.

Niestety, często jakość materiału pozostawia wiele do życzenia i przekaz (nadruk) musi być naprawdę silny, abym zakupiła daną rzecz. Nie inaczej było z owymi koszulkami, które podbiły moje kawowe serce. "Good morning starts with cooffee" - to motto przewodnie mojego życia, dlatego zakupiłam koszulkę czarną. Biała natomiast zauroczyła mnie delikatnym nadrukiem trzech różnych typów kawy.

Uwielbiam T-shirty bo w połączeniu z dżinsami i elegancką marynarką lub rozpinanym swetrem w wersji "na luzaka" tworzą oryginalne i zawsze na czasie połączenia. A co najważniejsze, gdziekolwiek bym się w nich nie pojawiła zawsze ktoś zapyta, czy może mam ochotę na kawę? :)

Autorka artykułu:
Ewa Kuzak - Nadworna Rozłupywaczka Ziaren

Autorka artykułu: Ewa Kuzak - Generalny kawoszMasz uwagi co do tego artykułu, chciałbyś o coś zapytać lub podzielić się czymś ciekawym? Dodaj komentarz lub napisz do mnie na adres: ewa@cie-kawa.pl  Chętnie odpowiem na każde pytanie.

I niech kawa będzie z Tobą! :)


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy