Witamy w dziale "Kawa kulinarnie"

Czy kawa i kurczak mają ze sobą coś wspólnego? A wołowy stek z rusztu? Czy można przygotować zupę z kawy? Jeśli zaciekawiły Cię te pytania, koniecznie zajrzyj do naszych przepisów, w których kawa jest bazą do stworzenia wielu oryginalnych i zaskakujących dań. Nie brakuje w nim również kawowych napojów, tych orzeźwiających latem i rozgrzewających zimą. Zaskocz swoich gości kawowym puddingiem a ukochaną lub ukochanego przywitaj po pracy szklaneczką Irish Coffee.

Napoje z kawą

Przejdź do napojów tworzonych na bazie kawy!

Kawa z dynią, piwo z dodatkiem kawy a może włoskie espresso affogato? Na co masz dzisiaj ochotę? Kliknij w poniższy link a znajdziesz mnóstwo przepisów na ciekawe, smaczne a czasem wręcz zaskakujące napoje na bazie Twojej ulubionej kawy. Do tego ulubiony kubek, szklanka lub filiżanka i chwila relaksu gotowa :)

Przejdź do napojów tworzonych na bazie kawy!

Dania z kawą

Na jutrzejszy obiad wpadają znajomi kawosze? Zaskocz ich wołowym stekiem w kawie, sosem barbecue na kawie albo kawowa babką. Niech poniesie Cię kawowa wyobraźnia. Z naszymi przepisani na dania z kawą obiad z całą pewnością przerodzi się w prawdziwą ucztę zmysłów i temat do rozmowy w pracy :)

Przejdź do potraw z dodatkiem kawy!