Festiwal Kawy i Czekolady w Poznaniu – styczeń 2020

Przyjdź na festiwal Kawy i Czekolady w Poznaniu styczeń 2020Kawosze z Poznania i okolic, mamy dla was świetną wiadomość, która rozświetli nawet najciemniejsze zimowe wieczory. W weekend 18-19 stycznia odbędzie się w Poznaniu Festiwal Kawy i Czekolady! Zapiszcie datę w kalendarzach, zapowiada się aromatyczny i słodki weekend, pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych, kawoszy, miłośników herbaty, jak i tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kawałka czekolady!

Atrakcje Festiwalu

Festiwal Kawy i Czekolady odbędzie się w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jakie atrakcje przewidują organizatorzy? Opis wygląda zachęcająco: „Na odwiedzających kawoszy będą czekać setki litrów kawy z różnych zakątków świata, prezentowane przez lokalne kawiarnie, jak i palarnie z Polski i zagranicy! Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. Nie zabraknie też stoisk, na których znajdziecie różnego rodzaju kawowe akcesoria i dodatki.” Brzmi dobrze? To nie wszystko. Osoby, które nie lubią kawy także znajdą coś dla siebie. Organizatorzy zapowiadają bogatą ofertę herbat i możliwości ich spróbowania.

Czekoladowo...

Festiwal Kawy i Czekolady w Poznaniu to wydarzenie dla wszystkich, dużych i małych. Młodsi odwiedzający zapewne docenią przede wszystkim stoiska i warsztaty poświęcone drugiemu wyjątkowemu ziarnu – kakao.  Organizatorzy przekonują, że każdy miłośnik czekolady poczuje się na Festiwalu jak w domu: „Ciastka, ciasteczka, przepyszne wypieki, lody, cukierki, lizaki… Wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu ♥ Czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała a może różowa czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie!”

Zestawowi kawa i czekolada trudno się oprzeć, a zimą chyba nie warto nawet próbować. Więcej szczegółów na temat Festiwalu można znaleźć na stronie wydarzenia na portalu Facebook, gdzie znajdują się także informacje dla wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w Festiwalu.

18-19.01.2020, godz. 12-18
Międzynarodowe Tragi Poznańskie 
ul. Głogowska 14, Poznań

Autor: Emilia Pawłusz

 


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy