Warsaw Coffee Festival 2020 - Warszawski Festiwal Kawy 2020

Odwiedź festiwal kawy w Warsztawie!6 i 7 czerwca  odbędzie się Warszawski Festiwal Kawy 2020 – Warsaw Coffee Festival 2020.  To już szósta edycja imprezy, będzie miała miejsce w samym sercu stolicy – w Pałacu Kultury i Nauki. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich – profesjonalistów branży kawy, jak i kawoszy i ich rodzin. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Warszawski Festiwal Kawy to największa tego typu impreza w Polsce, a w tym roku organizatorzy zapowiadają dodatkowo dwa razy więcej powierzchni dla zwiedzających, dwa razy więcej stoisk oraz jeszcze więcej stref specjalnych i wydarzeń towarzyszących.

Co w programie?

Oprócz możliwości próbowania i nabycia rozmaitych produktów kawowych i sprzętu do parzenia kawy, Warszawski Festiwal Kawy proponuje całą paletę wydarzeń towarzyszących i stref specjalnych w obrębie przestrzeni festiwalowej. Wśród nich:

  • Ogromna strefa edukacyjna organizowana przez SCA Poland,
  • Mistrzostwa Polski Cup Tasters,
  • Mistrzostwa Polski Coffee in Good Spirit,
  • Mistrzostwa Polski Cezve,
  • Dwa duże Cupping Zone by Koree & La Marzocco,
  • Duża strefa chill out połączona z food courtem, na której zjesz coś pysznego i wypijesz swoją kawę przy stole,
  • Zawody Conti Royale,
  • Kids zone,
  • Strefa wykładów biznesowych by Raf&Co.

Festiwal jest przeznaczony dla wszystkich, także najmłodszych, którzy będą mogli spędzić czas w specjalnie przygotowanej strefie dla dzieci. Dla komfortu odwiedzających zostanie zorganizowane dodatkowe wejście, dzięki czemu można będzie uniknąć kolejek.

Dlaczego warto odwiedzić Warszawski Festiwal Kawy?

Jak piszą organizatorzy, “Zapraszamy każdego – od profesjonalnych baristów po osoby, które dopiero co zaczynają poznawać świat kawy. W jednym miejscu poznasz wszystkie jej smaki, aromaty oraz formy. Dowiesz się ciekawych sposobów parzenia, form podawania oraz zaznasz bezcennej wiedzy na jej temat dzięki prelekcjach oraz wykładach prowadzonych podczas wydarzenia.”

Warszawski Festiwal Kawy to idealny pomysł na uczczenie zbliżającego się lata. Aromat świeżo mielonej kawy i kofeina skutecznie obudzą każdego z zimowo-wiosennego snu. Dziesiątki stoisk z kawą, akcesoriami, a także stoiska z pysznym jedzeniem czekają na wszystkich kawoszy na początku czerwca, nie przegap tej daty!

Warszawski Festiwal Kawy 2020 – Warsaw Coffee Festival 2020

6-7 czerwca 2020

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

 

Autor: Emilia Pawłusz

 


Add comment

Required fields are marked with *. Every comment is subject to approval.

Author*

Website

Comment*

Please do not type anything here

Checking here, to indicate that you have read and agree to the terms of the Privacy Policy